Gergi tavan mükemmel bir malzemedir, çünkü hızlıca ve mobilyayı odadan çıkarmadan monte edilebilir. Tavan tek parça halinde monte edilir ve herhangi bir inşaat döküntüsü veya karışıklık olmadan montaj işi yapılır.
 
Gergi tavanlar, bir “membran” nın çevreye kaynaklandığı bir PVC filmden üretilmektedir. Kurulum, önce odanın etrafında özel bir alüminyum profilin sabitlenmesi, daha sonra tavanın 50 santigrat dereceye kadar ısıtılması ve filmin gerilmesi ve son olarak “membran” ın profilin kilitleme kanalına yerleştirilmesi ile sağlanır. Soğutma filmi daha sonra mükemmel bir tavan sağlamak için küçülür. Gergi tavanının ardında telleri, havalandırma sistemlerini ve daha fazlasını gizlemek mümkündür. Tavanın yüzeyinde lambalar, duman dedektörleri, havalandırma açıklıkları vb.
 
Elif Dekor Gergi tavanlar geniş renk ve doku çeşitlerinde mevcuttur. Dokular parlak, mat, saten, şeffaf ve metaliktir. Tüm dokular fabrikamızda görüntü baskısı için uygundur.
 
Elif Dekor Gergi tavanlar, yüksek neme sahip odalarda da güvenlidir. Gergi tavanlar, neme dayanıklı ve alerjisizdir. Nem gerdirme tavanlarının etkisi altında boyutlar değişmez.
 
Elif Dekor Gergi tavanlar inanılmaz derecede hafif. Sadece 240 gr / m2'lik bir ağırlıkta mevcut olan diğer tavan tiplerinden daha hafiftir ve bu nedenle binanın yapısındaki yükü en aza indirir. Elif Dekor Gergi tavanların BS1D0 ve BS2D0 yangın sınıflandırması vardır.
 
Gergi tavanlar 40 yıldan fazla bir süredir Avrupa'da kullanılmaktadır. Bu eşsiz ürün, sınırsız dayanıklılığa sahiptir ve Elif Dekor, ürünleri için 10 yıllık bir garanti sunar.
 
Germe tavanları bakım gerektirmez ve gelecekte ek onarım gerektirmez. Temizlemek için özel temizleyici ve mikrofiber bez kullanın.