İstanbul Fatih ilçesinde akvaryum deseneli dijital baskı gergi tavan çalışması ile barisol pvc gergi tavan çalışmaları yapılmıştır. Tüm gergi tavanlarda 10 yıl garanti! Komşuların su basması durumunda, suyu tavandan tahliye edeceğiz.Kurulum işlemi s iparişin süresi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 1-3 gündür!

Yıldırım Dekor gergi tavan sistemleri, her türlü gerginlik tavanı kurulumu için hizmetler sunmaktadır. Bütün bu küresel deneyim ve ne olursa olsun projenin karmaşıklığı kaliteli sonuçlar tanımlar , Her gün, montajcılar ekibimiz ev ya da ofis kullanımında tasarım, tek düzey ve çok düzeyli türü, kumaş ve filmin set.

Dikişsiz gergi  tavanların birçok avantajı vardır. Çok seviyeli yapılar, alanı fonksiyonel bölgelere ayırmayı, tavandaki gecikmeleri ve kusurları gizlemeyi ve mühendislik iletişimlerini mümkün kılar. Form hem klasik hem de çeşitli kıvrımlar, geometrik ve eğrisel formları içerebilir. Ayrıca özel gergi tavan serileri de vardır. Delikli saclar mükemmel havalandırma sağlar, akustik seriler özel tesisler için tasarlanmıştır. Tıbbi ve çocuk kurumlarında kullanım için antiseptik özelliklere sahip film koleksiyonları üretilmektedir.

Fatih gergi tavan sistemleri
Fatih gergi tavan sistemleri
Fatih gergi tavan sistemleri
Fatih gergi tavan sistemleri