Adıyaman Çiğköftecisi Gergi Tavan Çalışması Yıldırım Dekor tarafından tamamlanmıştır. Sektörünüzün konseptine uygun gergi tavan modellerimiz bulunmaktadır. Size kalan ölçüyü ve modeli belirlemektir. 

Bir bar veya restoranınız varsa, düzenli olarak temizlenmesi gereken şeyin yalnızca yer ve masalar olmadığını bileceksiniz. Normal tavanlar kısa sürede rengi atacak ve çirkinleşecek, yanioldukça sık yeniden boyandı. Örneğin, bir mutfağınız olduğunda, tüm bu yemeklerden gelen kokular ve nem gerçekten çok zarar verebilir. İyi haber şu ki, bir gergi tavan tüm sorunlarınızın çözümü!

Öncelikle gergi tavanlar nemi ve kokuları uzaklaştırmak için tasarlanmış özel malzemeden yapılır . Sabahları restoranınıza girdiyseniz, muhtemelen çeşitli yiyeceklerin karışımı gibi koktuğunu fark edeceksiniz. Bunun nedeni, bu kokuların tavanınız gibi odanın daha gözenekli kısımları tarafından emilmesidir . Gergi tavan yaptırarak restoranınızın veya barınızın harika kokmasını sağlayabilirsiniz! Tabii, yine de restoranınızı temizlemeniz gerekecek ve her gün havalandırmanız gerekecek, ancak tavanınıza yapışan ve işinizi hijyenik olmayan bir alan gibi gösteren kokulardan endişelenmenize gerek yok.

Adıyaman Çiğköftecisi Gergi Tavan Çalışmamız
Adıyaman Çiğköftecisi Gergi Tavan Çalışmamız
Adıyaman Çiğköftecisi Gergi Tavan Çalışmamız
Adıyaman Çiğköftecisi Gergi Tavan Çalışmamız