Gökyüzü gergi tavanlar,Belirli bir görsel iç eleman kategorisi vardır ve daha sonra Gökyüzü Tavanlar, gerilmiş zar ve dekore edilmiş duvar panelleri üzerinde geniş formatlı baskılar vardır. Daha sonra eşi benzeri olmayan veya diğer gökyüzü resimleri, gündüz ve gece objeleri tarafından asla şişirilemeyen görsel bir etkiye sahiptir. Zenginleştirilmiş estetik çekicilik, küçük veya büyük olsun, herhangi bir alanda çiçek açabilir. Bir ofiste, evde, tıbbi tesiste veya bir eğlence kulübünde olun, Yıldırım Dekor Gökyüzü tavanı iç dekorunuza mükemmel bir görünüm kazandırır.
 
Sadece manzaradan değil aynı zamanda yaşam alanınızı ve işyerinizi geliştiren zengin tarzdan ibaret. Maliyet tasarrufu hakkında konuşmak, düşük karbon ayak izine sahip olduğunuzu ve enerji ve bakımdan tasarruf etmeyi düşündüğünüzde bile en iyisini yapar. Kurulum süreci basittir ve sıva ve kuru duvarlar için iyi bir alternatiftir.
 
Gökyüzü tavanların etrafındaki teknoloji, 10 yıllık bir üretici garantisi ile gelir. Böylece, berraklığına ve rengine güvenebilirsiniz. Şeklin ve beklentilerin yaşamı boyunca taşınacağından emin olun. Montaj odasında, resepsiyonunuzda veya misafir salonunuzda olmasını kolaylaştıran özel bir prosedür yoktur.

Gökyüzü panel gergi tavan gökyüzü tavan bulut tavan gece tavan gündüz tavan


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta