Kurtköyde Gökyüzü Yıldızlı Gergi Tavan Aydınlatma çalışması yapılmıştır. Kurtköyde en güzel barisol gökyüzü tavanlar, yıldızlı tavan aydınlatmaları profesonel ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Gergi tavan yıldızlı gökyüzü, son yıllarda alışılmadık bir trend. Tuvallerin ölçü, imalat ve montajını firmamız ustaları gerçekleştirmekte, gerekirse eski tavan kaplamalarını sökmektedir. Üretimde kullanılan tüm malzemeler toksik değildir ve güvenlidir ve ayrıca uzun ömürlüdür. Tavanı bitirmek için bu yöntemi seçerek, kendinizi uzun yıllar onarımlarla ilgili sorunlardan kurtaracaksınız.

Yıldızlı gökyüzü tavan uygulaması, hem alışveriş ve eğlence kuruluşları hem de konut binaları için geniş uygulama alanı bulan tavan boşluğunun tasarımında alışılmadık çözümlerden biridir. Gergi tavanlar "yıldızlı gökyüzü", içine yerleştirilmiş LED lambaları olan fotoğraf baskılı bir kanvastır. Sert bir çerçeveye monte edilirler ve uzaktan kumanda kullanılarak etkinleştirilirler. Bu tür tavanların tasarımı tek seviyeli ve  çok seviyelidir , ikinci durumda kaplamanın elemanları farklı bir tasarıma sahip olabilir. Tuval çok çeşitli olabilir: mat veya parlak.

Gergi tavan yıldızlı gökyüzü fotoğraf baskısı ile tavan kategorisine giriyor. Germe tavanlar "Yıldızlı Gökyüzü" gerçek bir sanat eseridir. Tasarıma ve seçilen desene bağlı olarak, böyle bir tavan hem yıldızlı gökyüzünü tek tek parıldayan yıldızlarla hem de tüm galaksiler ve takımyıldızları taşıyabilir. Kurulu arkadan aydınlatma sistemi, tek tek öğelerin titreme ve parlaklık düzeyini istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır. Kural olarak, kumaş bazlar doku olarak kullanılır.Bu tavanlar bir çocuk odası veya yatak odası için idealdir, inanılmaz bir romantik ruh hali yaratırlar.

Kurtköyde Yıldızlı Gökyüzü Gergi Tavan
Kurtköyde Yıldızlı Gökyüzü Gergi Tavan
Kurtköyde Yıldızlı Gökyüzü Gergi Tavan
Kurtköyde Yıldızlı Gökyüzü Gergi Tavan
Kurtköyde Yıldızlı Gökyüzü Gergi Tavan