Gergi tavanlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son zamanların en çok tercih edilen tavan dekorasyon malzemelerinden olmuştur. Tavan Aydınlatma tasarımlarına bambaşka boyutlar kazandırmıştır. Peki dergi tavan nedir? Gergi tavan malzemeleri nelerdir? Gergi tavan montajı nasıl yapılır? Gergi tavan görselleri nasıl seçilir? Tüm bu soruların ve gergi tavanla ilgili diğer sorularınıza sitemizde cevap bula bilirsiniz.

İç Mekan Tasarımında Gergi Tavan

Dairenin tamiri ile ilgilenmek, her odanın iç mekanını düşünmek, ilk önce nelere dikkat ediyoruz? Yer kaplaması, duvar kağıdı, mobilya seti ... Bu listedeki ortalama bir kişinin tavanı şunları içermez: beyaz, pürüzsüz başka bir şey hakkında düşünmek zorunda mısınız? Tabii ki! Gergi tavan modern tasarım çözümleri, sıradan, beyazı, pürüzsüzü “vay” a dönüştürmeyi sağlar! Süper! Bunu nasıl yaptın? PVC'den yapılmış gergi tavanlar yeri doldurulamaz. Sıradan bir odayı bir tasarım şovuna uygun bir modele dönüştürme hakkında gergi tavanlar hakkında bilgi edinin.

 

PVC'den üretilen gergi tavanlar hakkında

Tüm listeyi veya PVC'den yapılmış germe tavan türlerini bir tarafa koyun. Streç tavan, ana tavanın altında metal veya plastik profil üzerine sabitlenmiş bir bezdir. Germe tavanı, kumaş veya PVC (vinil filmden yapılmış) olabilir.

PVC tavanlar, 1 ila 5 metre genişliğinde polivinil klorür astarları ile yapılır. Kurulum sırasında, tuval gaz tabancaları ile ısıtılır, yumuşatılır ve malzemeye itaatkar ve elastik yapılır ve geleneksel bir tavana monte edilen bir profil üzerine sabitlenir. Film soğudukça, film gerilir ve ideal olarak pürüzsüz bir yüzeye dönüşür.

 

Pvc Gergi Tavan Bahçelievler
Pvc Gergi Tavan Bahçelievler
Pvc Gergi Tavan Bahçelievler
Pvc Gergi Tavan Bahçelievler
Pvc Gergi Tavan Bahçelievler
Pvc Gergi Tavan Bahçelievler