Istanbul 4. Leventte bulunan Vba suit otel gergi tavan montajı yapilmıştır. Günümüzde restorasyon çalışmaları yapan otel, kafe ve restoranların tamamına yakını gergi tavan modellerini tercih etmektedir. Yıldırım Dekor olarak Vba suit otel için hazırlamış olduğumuz gergi tavan imalatı ve gegi tavan montajı işlemleri uzman ekibimizle titiz bir çalışma sonucu tamamlanmıştır. Firmamız bünyesinde otel, kafe restoran, eğlence merkezleri, havuz, okul, kapalı spor salonları, alış veriş merkezlerine özel 3d boyutlu gergi tavan, akustik gergi tavan, tek renkli gergi tavan, geniş mekanlar için iki seviyeli gergi tavan, led aydınlatmalı gergi tavan, ayarlanabilir ışık seviyeli gergi tavan, firmanızın logo tasarımıyla hazırlanmış gergi tavan ve sizlerin hayalleriyle kısıtlı her türlü gergi tavan imlatı montajı uygun fiyat ve kalite işçilik garantisiyle yapılmaktadır. 

Gergi tavan yapılacak alana göre uzman ekiplerimizle keşif işlemi yapıldıktan sonra sizlere aktaracağımız bilgiler doğrultusunda pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan veya barrisol tavan olarak adlandırılan gergi tavan türlerinden uygun olanı sizler için tavsiye edilir. Gergi tavan malzemeleri ve dokuları seçilirken alanın büyüklüğü ve yüksekliği ile tavanın yapısı düşünülerek, mat gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan (transparan gergi tavan) saten gergi tavan veya lake gergi tavan dokularından biri veya bir kaçı düşünülebilir.

VBA Suit Otele yaptırmış olduğu gergi tavanı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacağı garantisini vererek güzel günlerde kullanması dileklerimizi sunuyoruz. Sizlerde gergi tavan yaptırmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan uzmanlarımızla görüşmeden karar vermeyin bir telefon kadar yakınızdayız.

Istanbul Vba suit otel gergi tavan montajı
Istanbul Vba suit otel gergi tavan montajı
Istanbul Vba suit otel gergi tavan montajı