İnşaat teknolojisi yerinde durmuyor ve başarılarını uygulayarak fantaziyi tasarlıyor, binalara bakan tüm yeni yöntemleri hayata geçiriyor. Gergi tavanlar böyle jenerik ürünlerden biri olarak ortaya çıkmıştır. Gergi Tavan kendi içerisinde bir çok model ve markayı barındırmaktadır. PVC gergi tavan, kumaş gergi tavan, barisol gergi tavan olarak kategorilendirilmiştir. Mat gergi tavan, saten gergi tavan lake gergi tavan gibi bir çok dokuya sahiptir. Yıldırım Dekor gergi tavan imalat ve montaj konusunda yıllarını vermiş bir firma olarak İstanbul Ataşehir ilçesi ve tüm ilçeleri için gergi tavan hakkındaki bu makaleyi sizler için hazırladık.

Gergi Tavan, ortaya çıktığı zaman, hiç kimse, çerçeve üzerinde gerilmiş bir polivinil klorit baz üzerinde ideal bir monokromatik film düzleminde durmayı planlamamıştı. Fakat yapıların ve yenilikçi baskı ekipmanlarının üretimi için farklı malzemelerin kullanılması sayesinde, kesintisiz tavanların dekoru gerçekten olağanüstü bir seviyeye ulaştı.

Bugün, gergi tavanlar bir renk ve farklı bir dokuya, hacme ve aydınlatma çeşitliliğine sahiptir. Müşterilerimiz için, dekoratif dikişsiz tavanların üretimi için kullanılan malzeme çeşitlerinin ve bunu yapmak için kullanılan tekniklerin kısa bir açıklaması yapma ihtiyacı duyduk.

Gergi Tavan Malzeme Doku Kural olarak farklı bir yüzey yapısına sahip olan PVC film gergi tavan. Endüstrinin çeşitli ekipmanlarını kullanarak, malzemeyi verniklenmiş, mat gergi tavan, delikli gergi tavan ve saten gergi tavan bir düzlem ile bırakabilirsiniz. Bu şekilde her türlü filmin, tüketiciler tarafından popüler bir biçimde eşit bir biçimde kendi amacı vardır.

Laklı Gergi Tavan

Vernikli yüzey Sorunsuz bir tavan dekorunun oluşturulması için nispeten yeni bir malzeme. Özel ekipmanlara delinmiş küçük delikler, panelin gerginliğini zayıflatmaz.

Bu teknik yardımıyla, gergi tavan modellerinde aşağıdaki etkiler elde edilir:

  • Işık kaynakları, ışıldayan yüzeyi oluşturan tuvalin üzerine yerleştirilir;
  • Işık yayan diyotların yerleşik bantları sayesinde, her türlü renkle parıldayan, yıldızlarla gece gökyüzünün bir resmi oluşturulur.
  • Farklı türde bir film delinebilir.

Saten gergi Tavan

Dışarıda, bu gergi tavan malzeme saten kumaşa benziyor ve çok sıradışı görünüyor. Yansıma aşaması ve parlak ve mat gergi tavan film arasındaki malzemenin yapısıyla ortalama bir pozisyona sahiptir.

Saten Gergi Tavanın ayırt edici özellikleri şunlardır:

  • Oluklu yüzey farklı açılardan bakıldığında kendi gölgesini değiştirir;
  • ışığın nüfuzundan, panelin yüzeyi gökkuşağının tüm renkleri ile parlar;
  • Saten gergi tavanda fotoğraf baskısı ile boyanmış resimler harika görünür.
  • Böyle bir yüzeyin önemli bir avantajı, parlama yaratmadan yansıyan ışığın aynı dağılımıdır.

Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir
Dekoratif Gergi Tavan Modelleri Ataşehir