Son yılların trendi olan gergi tavanlar, bir çok alanlar için (konut, otel, kafe, restoran, havuz, okul, cami, eğlence merkezleri) vazgeçilmez dekorasyon argümaları haline gelmiştir. Gergi tavan montajı yapılacak alana göre mat gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan, tek kademeli gergitavan ve iki kademeli gergi tavan modelleri uygun dekoratif seçeneklerle uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Yıldırım Dekor olarak her alana göre tasarlanmış gergi tavan modellerimizle veya sizlerin tasarımlarını gergi tavan tuvallerine aktararak en mükemmlel hizmeti sizlere sağlamaya çalışıyoruz. Sizde otel kafe veya restoranlarınıza gerg tavan yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

Günümüzde, bitirme çalışmasının yapıldığı oteller, kafeler ve restoranlar sahipleri, tavan düzenlemesi için hangi malzemenin alınması gerektiğini düşünmezler. Çoğu durumda seçim, estetik özellikleri çok yüksek seviyelerde olan gergi tavanlara düşer. Gergi tavan tuvalinin, onarım işinin son aşamasında hızlı ve fazla kir olmadan monte edilmesine ek olarak, ticari tesisler için çok önemli olan mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Gergi tavanlar vinil film veya dikişsiz kumaş ile temsil edilebilir, uygun bir seçenek seçimi sadece otel sahibinin isteklerine ve tasarımcıların önerilerine bağlıdır, ancak PVC gergi tavan filmin daha pratik olduğu akılda tutulmalıdır. Bu kaplama kolayca yıkanabilir, nemden ve hatta su ile doğrudan temastan etkilenmez.

Bir tasarım projesi geliştirilirken, kurumun genel üslup yönü dikkate alınır ve buna uygun olarak, belirli bir film türü seçilir ve asma tavanın fiyatı oluşturulur.. Çoğu işyeri, binaları donatmak için parlak gergi tavanlar kullanmaya çalışıyor, fakat aynı zamanda, neredeyse hiç dikiş bulunmayan mat gergi tavan seçenekler de kullanılıyor. Romantik iç mekanlar için, ışık yayan diyotlarla temsil edilen yapay yıldızların bütün bir galaksisi de dahil olmak üzere yıldızlı gökyüzü gergi tavan tasarımları mükemmel uyum sağlar. Ancak gergi tavanlar için en özgün tasarım fikirleri, özel baskı makinelerini kullanarak tam renkli görüntülerin uygulandığı sanat tuvallerini somutlaştırmayı mümkün kılar. Böyle bir gergi tavan filminde, herhangi bir resim, hatta bir fotoğraf gösterilebilir, hepsi müşterinin isteklerine bağlıdır.

Gergi tavanlarının montajı sadece birkaç saat içinde gerçekleştirilir. Kanvasın daha sonra özel kancalar kullanılarak bağlanacağı profil odasının çevresi boyunca duvarlara tutunma ile başlar. Bir vinil film iş için kullanılırsa, bir gaz tabancasıyla ısıtılır ve daha sonra gerekli boyuta gerilir. Gergi tavan doku bezleri başlangıçta odanın alanına karşılık gelen bir boyuta sahiptir. Profil üzerine sabitlenen filmin kancaları özel bir kayışla kaplıdır.

Bir otel, restoran, kafe ve ofisin içine yerleştirilmiş kaliteli bir streç tavan, gerçek bir dekorasyona dönüşebilir.

Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri
Otelde Kafede Restoranda Gergi Tavan Modelleri