Kapalı havuz gergi tavan modellerimizle, İstanbul'daki kapalı havuzlar artık daha modern bir görünüme sahip ve huzurlu bir spor imkanı sunuyor. Kapalı havuzlar için gergi tavan imalatı ve gergi montajı yapan firmamız kaliteli gergi tavan malzemeleri ve yüksek çözünürlüklü gergi tavan baskıları ile havuzların çehrelerini değiştirmekte. Yıldırım dekor olarak her türlü alanlar için üretmiş olduğumuz gergi tavan modellerimizle hizmetinizdeyiz.  

Bir kapalı havuzda gergi tavan yaratmaya yönelik tasarımcı yaklaşımı, tamamen benzersiz bir oda yaratabilir ve bir ışık ve renk paleti oyunu, her ayrıntıya stil ve gizem katabilir. Gergi tavanların avantajı havuz dahil herhangi bir oda için açıktır. Gergi Tavan, kaba tavanın tüm inşaat düzensizliklerini mükemmel bir şekilde gizler, tavanı neme karşı korur ve optik olarak alanı genişletir.

Havuz Gergi Tavan Modelleri

Havuzda hem parlak gergi tavan hem de mat gergi tavan tuvaller takabilirsiniz. Parlak gergi tavan, tabii ki, genellikle daha pahalıdır, fakat speküler yansıma, sudan parlama daha çekicilik ve su parlaklık veren oda boyunca dağıtılacak. Ve fotoğraf baskısı uygulandığında, havuzda yüzmek gerçek bir zevk haline dönüşüyor.

Düşünün, mavi gökyüzüne sahip gergi tavan, yıldızlı gökyüzü gergi tavan veya göksel bulutlardan oluşan bir gergi tavan. Ekstra alan ve huzur hissi verir. Böyle bir gergi tavan solmaz, küf ve nemden korkmaz, en az 10 yıl dayanabilir. Modern gergi tavanların ekolojik güvenliği büyük önem taşımaktadır. Formaldehit gibi zararlı buharlar yaymayan malzemelerden yapılmıştır. Gergi tavanlar artık büyük alanları kapsayabilir, ancak fiyat daha küçük bir alandan keskin bir şekilde farklılık gösterecektir. Bunun nedeni öncelikle tavanı sabitleme yöntemine bağlıdır. Ayrıca, farklı renk tonları veya bir liste ile çok düzeyli tavanları yürütmek de mümkündür.

Havuz Gergi Tavan Kurulum ve Fiyatları

Tavanın montajı (kurulum) 2-3 kişi tarafından iki ila üç saat arasında gerçekleştirilir. Kılavuzların altındaki işaretleme, bir lazer seviyesi kullanılarak yapılır. Bu asimetrik ağların olasılığını tamamen ortadan kaldırır. Detaylara bakarsanız, streç tavanların yüzme havuzları veya yüksek neme sahip odalar için yaratıldığı anlaşılmaktadır. Özel bir kaplama sayesinde, kondens birikmez ve nemin kumaşın içine girmesine izin vermez. Gergi tavanın maliyeti büyük ölçüde değişir. Her şey malzemenin kalitesine, rengine, alanına, kaplamanın özelliklerine bağlıdır. Klasik beyaz renklerin küçük odaları için geleneksel tavanlar metrekare başına fiyat hesaplanabilir. Fiyat da kurulumun karmaşıklığına bağlı olarak değişir.

Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul
Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul
Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul
Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul
Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul
Kapalı Havuz Gergi Tavan İmalat ve Montajı İstanbul