Gergi tavan imalat ve montaj işlemlerini yürüten firmamız tarafından İstanbul Beykoz ilçesi için üretmiş olduğumuz mat gergi tavan modellerimizi tamamlayarak montaj işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Yıldırım dekor olarak avrupa menşeili gergi tavan imalatı, gergi tavan montajı, gergi tavan keşif işlemleri ve gergi tavan m2 fiyat hesaplama hizmetlerimiz mevcuttur. Gergi tavan, barisol tavan, streç tavan olarak bilinen bu sistem ülkemizde daha önceleri çok yaygın olarak bilinmesede Avrupada yaygın olarak kullanılıyordu. Son yılların yükselen trendi olarak ülkemizde de çok tercih edilmeye başlamıştır.  

İşin açıkçası hepimiz basit tavanlardan yorulduk. Periyodik olarak beyazlatmak ve boyamak zorundadırlar. bazen tamamen can sıkıcı durumlara dönüşebiliyorlar, çünkü evin büzülmesinde çatlaklar oluşabiliyor ve tekrar tavanla ilgili boyama ve tadilat işlemleri yapmak zorunda kalacaktır. Geçtiğimiz yüzyılın başlarında gergi tavan icat etmiş olan Fransızlar sayesinde tüm bu sıkıntılardan kurtulabiliriz. Mat gergi tavan mükemmel teknik özelliklere sahiptir ve evinize ve istediğiniz her hangi bir alana mükemmel uyum sağlar. 

Evinizde klasik bir tavana mı sahipsiniz, ama her iki yılda bir kozmetik tamir yapmaktan sıkıldınız mı? Mat gergi tavan kesinlikle kusursuz bir tercihti ve harika görünüyor. Bir mesafeden tavanın sıvanmış ve boyanmış gibi görünmektedir. Ancak, boyadan farklı olarak, tuval zamanla azalmaz ve renk kaybetmez. İstanbul da mat bir gergi tavanı satın almak veya yaptırmak için Yıldırım Dekor Olarak hizmetinizdeyiz. Mat gergi tavan, mutfağınızın, ofisinizin, salonunuzun veya diğer odaların iç kısımlarını mükemmel bir şekilde tamamlar. Kataloğumuzda dünyanın önde gelen üreticilerinden resimler var. 

Mat gerilim tavanlarının avantajları. 

1. Maliyet. Mat gergi tavanlar ortalama olarak parlak yüzeylerinden daha düşüktür. Mat gergi tavanının fiyatı, kumaş ve büyüklüğe bağlıdır. 

2. Nem direnci. Kumaş neme karşı dayanıklıdır ve bu nedenle mutfak ve banyoda kullanım için uygundur. 

3. Bıçağın gücü. Bu tür tuvallerin yapıldığı malzeme yıllarca dayanır ve deforme olmaz. Ayrıca, çatlamaz ve solmaz. 

4. Işığı yansıtmaz. Bu faktör yatak odalarında tuvali kullanırken çok önemlidir. Geceleri, uyku sırasında, tavan ışıkları yansıtmayacak veya geçen bir arabanın ışıklarını yanıp sönmeyecek. 

5. Kolay ve hızlı monte edilir. Bir streç tavan al ve aynı gün içinde zahmetsizce monte edilsin. 

Ayrıca, Yıldırım Dekorun tüm streç tavanları gibi mat gergi tavan da, çok dayanıklıdır. Bakım ile hizmet ömrü sınırsızdır. Streç tavan genellikle eski olduğunda değiştirilir. Ama her şey size ve tasarım özelliklerine bağlı olacaktır. Tasarımcılar büyük odalarda mat bir tavan düzenlemesi önerir, ancak istediğiniz gibi yapmakta özgürsünüz.

Mat Gergi Tavan İmalatı Beykoz
Mat Gergi Tavan İmalatı Beykoz
Mat Gergi Tavan İmalatı Beykoz
Mat Gergi Tavan İmalatı Beykoz
Mat Gergi Tavan İmalatı Beykoz