Gergi tavanı, dövülebilir bir polivinil klorür filmidir. Bu, her bir yüzeye uyum sağlamanızı ve istenen etkiyi yaratmamızı sağlar. Gergi tavan tasarım ile pvc gergi tavan ve kumaş gergi tavan olarak sınırsız sayıda gergi tavan modeli elde etmek mümkündür. Tüm tavan veya duvar resimleri, her oda için özel olarak kesilmiş ve özel olarak yapılmış bir parçadır. Bu nedenle gergi tavanda her çalışma benzersizdir, zira biz çevreyi, yeri ve onun üzerinde düşüneceğimiz noktaya ışık tutuyoruz. Tüm bunlar sayesinde 3d gergi tavan, çatınızın istediğiniz 3B efekti elde etmesine neden olur.

3D Gergin Tavan Montaj Süreci

Sadece bir alüminyum profilin çevreye yerleştirilmesine ihtiyacımız var, bu da en iyi sonucu elde etmek için doğru tabana sahip olmamızı sağlayacaktır.


3D Form Gergi Tavan


3D Gergin Tavan Montajının Avantajları

Hafif, temiz, çıkarılabilir ve her şeyden önce, eviniz, mağazanız veya restoranınız olsun, yerleştirme yerine en uygun 3D efektle gösterimi seçebilirsiniz. Ayrıca, ışık çıkışı, hava veya ızgara yerleştirme noktaları eklemek istiyorsanız sorun olmaz. Bu nedenle, bir 3d gergi tavan almak, onu işinizin yükümlülüklerine adapte etmenizi sağlar Diğer tavan malzemeleri ile 3D yaratıcı ve hayal edilemez bir tavan elde etmek mümkün değildir.

3D Gergi Tavanda Özgünlük

En orijinal düşünceleriniz, örneğin, dalgalı, konik, dışbükey, içbükey ve hatta aynı alandaki farklı yüksekliklerde, kaybetmeden, tüm yüzeyde çatının devamlılığıyla oluşturulabilir. 3d gergi tavan İşletmenizin veya evinizin dekorasyonuna eşlik eden başka bir öğe olmanızı sağlayacaktır.

Yıldırım Dekor Gergi Tavan olarak hep müşterinin tatlı düşüncelerini ve rüya sonucu elde edebilecekleri birçok tesis ve konut deneyimlerini öneriyoruz.